TED Tanfer Klinik & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası


galeriresim

Değerli Tenisseverler,


Geleneksel olarak 16 yıldır düzenlenen Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası Bu yıl 28. Turnuvasını TED Spor Kulübü Kortlarında Tanfer Klinik Ana Sponsorluğunda düzenliyor.

5 Nisan Salı günü yapılan basın toplantısı ardından oynanan Hülya Avşar / Sinan Akçıl gösteri maçından sonra başlayan turnuvada ; 25 ayrı kategoride 465 erkek, 149 bayan olmak üzere toplam 614  senior oyuncu mücadele edecek.

Turnuvada şampiyon olan oyunculara co- sponsorumuz Slastik Türkiye tarafından Slastik markalı spor güneş gözlüğü ve  sürpriz hediyeler verilecektir. Ayrıca turnuva süresince Slastik standından alacağınız tüm güneş gözlükleri %30 indirimlidir. 
Yine turnuva alanındaki standında dolduracağınız form ile Fibaro Akıllı Ev Sistemleri kuran co-sponsorumuzun turnuva sonunda yapacağı çekilişte hediye olarak bu sistemi kazanma imkanını yakalayabilirsiniz.

Başladığı ilk yıldan bu yana tüm gelirlerini gerek tenis eğitimi , gerek üniversite eğitimi gibi ihtiyaç sahibi kişilere aktaran Hülya Cup Senior Tenis turnuvasına katılarak destek sağlayan oyunculara, ev sahipliği yapan TED Spor Kulübüne, Ana Sponsorumuz Tanfer Kliniğe co-sponsorlarımız Slastik Güneş Gözlükleri Türkiye, Fibaro Akıllı Ev Sistemleri , Çaykur , Arzum, Kefaluka Otel ve diğer sponsorlarımız Bursa Kebap Evi  ve Boşnak Börekçisine teşekkür ederiz.

TED Tanfer Klinik & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası 16 Nisan Cumartesi günü oynanacak olan final maçları ardından düzenlenecek olan kokteyl ve ödül töreni ile sona erecektir. 

Ödül törenimize tüm Tenisseverler davetlidir.

Turnuva fikstür ve günlük maç programları için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Saygılarımla,

Fuat Nalbant
Hülya Cup 
Koordinatör