TED Tanfer Klinik & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası sona erdi.


galeriresim

Değerli Tenisseverler,


Geleneksel olarak 16 yıldır düzenlenen Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası Bu yıl 28. Turnuvasını TED Spor Kulübü Kortlarında Tanfer Klinik Ana Sponsorluğunda 5/16 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenledi.

5 Nisan Salı günü yapılan basın toplantısı ardından oynanan Hülya Avşar / Sinan Akçıl gösteri maçından sonra başlayan turnuvada ; 25 ayrı kategoride 465 erkek, 149 bayan olmak üzere toplam 614  senior oyuncu mücadele etti.

Sayın Hülya Avşar ,turnuvada şampiyon olan oyunculara  , kupaları ile birlikte ,co- sponsorumuz Slastik Türkiye tarafından verilen Slastik markalı spor güneş gözlüğü ve  sürpriz hediyeler dağıttı.  

Başladığı ilk yıldan bu yana tüm gelirlerini gerek tenis eğitimi , gerek üniversite eğitimi gibi ihtiyaç sahibi kişilere aktaran Hülya Cup Senior Tenis turnuvasına katılarak destek sağlayan oyunculara, ev sahipliği yapan TED Spor Kulübüne, Ana Sponsorumuz Tanfer Kliniğe co-sponsorlarımız Slastik Güneş Gözlükleri Türkiye, Fibaro Akıllı Ev Sistemleri , Çaykur , Arzum,  , Jolly Tour , Kefaluka Otel ve diğer sponsorlarımız Bursa Kebap Evi  ve Göçmen Börekçisine teşekkür ederiz.

Turnuva fikstürleri ve dereceye giren oyuncuları görmek için lğtfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Saygılarımla,

Fuat Nalbant
Hülya Cup 
Koordinatör